Preţ35 LEIBratari indiene rosiiBrățărifemeinouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 34 minuteDistribui - căutare îmbrăcăminte, pantofi, accesorii la cerere

• >> Următoarea

2
Preţ35 LEIBratari indiene rosiiBrățări | femei | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 34 minuteDistribui

lajumate.ro

Set de bratari indiene de culoare rosie

22.08|05:59

2
Preţ35 LEIBratari traditional indiene (chooriyaan)Brățări | femei | utilizatBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 19 minute

lajumate.ro

Bratari traditional indiene(chooriyaan)

14.10|05:04

0
Preţ50 LEIBrățări indiene din sticlăBrățări | femei | utilizatBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 4 minute

lajumate.ro

24 de bucăți(un set are 12 brățări) Purtate doar pentru poze

01.09|23:45

0
Preţ35 LEI2 bratari de vara din sidef de scoicaBrățări | femei | utilizatBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 14 minute

lajumate.ro

Se vand 2 bratari cu elemente din sidef de scoica, vechi, pastrate in conditii bune. Pretul este pt amandoua. Nu se vand separat. Livrare: Posta Romana plata ramburs. Pretul nu include taxele postale, acestea vor fi platite de cumparator.

16.02|01:32

0
Preţ35 LEI2 bratari cu semipretioase (2)Brățări | unisex | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 20 minute

lajumate.ro

Relativ vechi, pastrate in conditii foarte bune, avand diametrul interior de cca 5,5cm, Pretul este pt amandoua. Nu se vand separat. Livrare: Posta Romana plata ramburs. Pretul nu include taxele postale, acestea vor fi platite de cumparator.

08.04|23:44

0
Preţ35 LEIBijuterii cu cameeCercei | femei | utilizatBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 8 minuteDistribui

lajumate.ro

Foarte frumoase. Prețuri cuprinse între 10 și 35 lei. Vizualizati-mi si celelalte anunțuri

10.02|15:50

0
Preţ35 LEIGentuțaGenți-poșete-trollere | femei | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 12 minuteDistribui

lajumate.ro

Gentuță Ibu Cork, tip poștaș, nouă, dimensiuni 23*18cm, burduf 6cm, baretă reglabilă

16.05|16:38

0
Preţ35 LEICeas meli melo, quartzCeasuri | femei | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 6 minuteDistribui

lajumate.ro

Cu un diametru generos de 42mm/exceptand excentricitatile modelului, bezel cu pietre Swarowski, geam mineral gros, curea moale din silicon asortata, groasa de 2,5mm, lata de 20mm. Purtat doar in cateva ocazii, arata impecabil. Livrare: Posta Romana plata ramburs. Pretul nu include taxele postale, acestea vor fi platite de cumparator.

23.05|13:27

0

lajumate.ro

29.06|09:39

0
Preţ30 LEIBrățări tennisBrățări | femei | utilizatBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 17 minuteDistribuie

lajumate.ro

Stare bună.Prețul este pe bucată. Vizualizati-mi si celelalte anunțuri

06.11|09:42

0
Preţ2 LEIBratari cabbalaBrățări | femei | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 5 minuteDistribuie anunțu

lajumate.ro

Bratari din snur cerat, margele si charm/link-uri

03.09|07:48

0
Preţ20 LEISet bratari elegante - Pomul VietiiBrățări | femei | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 5 minute

lajumate.ro

28.07|09:04

0
Preţ20 LEIBratari din pieleBrățări | femei | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 6 minuteDistribuie anu

lajumate.ro

Bratari din piele naturala cu aplicatii din snur cerat si charm/link-uri

03.10|07:00

0
Preţ55 LEI3 bratari din semipretioase si cristaleBrățări | femei | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 10 minute

lajumate.ro

3 bratari din semipretioase si cristale, mult mai frumoase in realitate, cu diametrul interior de cca 5-5.5cm. Pretul este pt toate 3. Nu se vand separat. Livrare: Posta Romana plata ramburs. Pretul nu include taxele postale, acestea vor fi platite de catre cumparator.

08.04|23:44

0
Preţ25 LEIBratari din margele si perleBrățări | femei | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 6 minuteDis

lajumate.ro

Bratari din margele de nisip, biconice si perle de sticla de diverse dimensiuni si culori pe sarma de memorie si guta. Produsele sunt realizate manual. Bratarile vin ambalate in saculet organza sau cutie de bijuterii in functie de dorinte. Pentru cutiuta de bijuterii se mai percep 5 lei in plus fata de pretul bratarii. Nu fac schimburi. Preturile variaza intre 5 si 35 lei in functie de model. Se trimit si in tara prin posta romana, costurile fiind suportate de cumparator.

25.06|21:33

0
Preţ35 LEIBratara purtatoare de norocBrățări | unisex | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 18 minuteDi

lajumate.ro

Bratara din snur rosu cu element metalic argintat - un cosar aducator de noroc (1.8/1.3cm). Lungimea maxima a bratarii este de 20 cm. Livrare: Posta Romana plata ramburs. Pretul nu include taxele postale, acestea vor fi platite de catre cumparator.

14.06|05:21

0
Preţ35 LEIBratara unicat din jadBrățări | femei | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum o lunăDistribuie

lajumate.ro

Bratara elastica din jad Malaezian bleu de 8 mm și jad Mashan albastru cobalt de 4 mm. Lungime 17 cm.

22.05|15:41

0
Preţ115 LEIBratari Pandora. / Gama diversa modeleBrățări | femei | nouArad, AradAcum 8 minuteDistribui

lajumate.ro

Bratari PANDORA din material 925 Sterling SilverDiverse modele

19.09|08:59

0
Preţ15 LEIBrățări hand madeBrățări | unisex | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 3 minuteDistribuie an

lajumate.ro

23.06|09:29

0
Preţ35 LEIBrățări cu bilute de aurBrățări | unisex | nouCraiova, DoljAcum 7 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

20.02|08:25

0
Preţ35 LEILot parfumuri, noi, sigilateParfumuri | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 5 minuteDistribui

lajumate.ro

Parfumuri Oriflame, noi, sigilate. Trimit si prin posta. Ofer transport gratuit pentru comandarea mai multor produse din anunturile mele. Miss Charming 75 ml - 20 lei Wake Up 50 ml - 35 lei Sunkiss Garden 50 ml - 45 lei Born to Fly 50 ml - 45 lei Tenderly Promise 50 ml - 50 lei Vizionati si celelalte anunturi. Va rog sa ma contactati pentru mai multe detalii, multumesc!

04.03|12:49

0
Preţ15 LEIBratara cu semipretioase - 1Brățări | femei | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 41 minuteDi

lajumate.ro

Bratara reglabila, 24cm - lungimea maxima. Suma minima pt care expediez colete este de 20 lei. Livrare: Posta Romana plata ramburs. Pretul nu include taxele postale, acestea vor fi platite de catre cumparator.

09.05|01:11

0
Preţ1. 852 LEIBratara din aur de 18k_30647Brățări | femei | utilizatBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 4 minute

lajumate.ro

Bratara realizata din aur alb de 18k cu zirconii. Carataj aur: 18K Culoarea aurului: Alb Gramaj aproximativ: 7.72 gr Este 240 lei per gr. Lungime: 18.50 cm Emitem factura. Toate produsele noastre sunt verificate de ANPC si sunt insotite de certificat de autenticitate. Coletul in care se afla produsul impreuna cu certificatul de conformitate si factura va fi sigilat si predat firmei de curierat. Curierul va livra personal coletul la adresa indicata de dumneavoastra. Costul transportului va fi suportat de cumparator. NU FACEM SCHIMBURI! Pentru o gama mai larga de produse, vizitati magazinul nostru! Ne puteti gasi la adresa: BD. Corneliu Coposu, Nr 1C, Sector 3, Bucuresti (Zona Unirii, vizavi de Carrefour).

22.04|18:55

0
Preţ450 LEIBratara Perle si Aur AlbBrățări | femei | utilizatBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 12 minute

lajumate.ro

Bratara perle de cultura (19 piese), intretesuta cu puncte de aur alb 9 karate. O bratara eleganta pentru o incheietura delicata (19 cm lungime). Potrivita atat la tinute de zi cat si de seara.

08.08|19:47

0
Preţ30 LEIBratara din sidef și goldstoneBrățări | femei | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 2 minuteD

lajumate.ro

04.09|18:16

0
Preţ10 LEIBratari margeleBrățări | femei | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum un minutDistribuie anunț

lajumate.ro

Bratari din margele de diverse culori si dimensiuni pe sarma de memorie sau cu incuietori clasice sau cu magnet. Pretul bratarilor difera in functie de complexitatea acestora de la 3 ron pana la 25 ron sau toate bratarile la pretul de 400 ron. Livrez si in tara prin posta romana.

17.07|22:06

0
Preţ15 LEIBratara alama, deosebitaBrățări | femei | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 25 minuteDistri

lajumate.ro

Bratara din alama, model deosebit, pastrata in conditii exceptionale. Diametrul: 6.7cm. Suma minima pt care expediez colete este de 20 ron. Livrare: Posta Romana plata ramburs. Pretul nu include taxele postale, acestea vor fi platite de cumparator.

22.10|16:04

0
Preţ50 LEIBrățara veche deosebităBrățări | femei | utilizatBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 11 minuteDi

lajumate.ro

Foarte frumoasa. Vizualizati-mi si celelalte anunțuri

10.02|15:50

0
Preţ5 LEIBratara fashion (2)Brățări | femei | utilizatBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 3 minuteDistribu

lajumate.ro

Bratara veche, mult mai frumoasa in realitate, cca 21 cm lungimea maxima, cu bile de diametru intre 1.3 si 1.8cm. Suma minima pt care expediez colete este de 20 ron. Livrare: Posta Romana plata ramburs. Pretul nu include taxele postale, acestea vor fi platite de catre cumparator.

18.01|02:30

0
Preţ20 LEIBratara model exotic (1)Brățări | femei | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 47 minuteDistri

lajumate.ro

Bratara cu diametrul reglabil, cca 2.8 cm latime, metal nemarcat. O bijuterie frumoasa care va atrage cu siguranta privirile celor din jur. Livrare: Posta Romana plata ramburs. Pretul nu include taxele postale, acestea vor fi platite de catre cumparator.

09.05|01:11

0
Preţ25 LEIBratara veche marocana (argint)Brățări | femei | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 17 minute

lajumate.ro

Bratara veche marocana, argint marcat, 22.8cm lungimea maxima. Mult mai frumoasa in realitate! Livrare: Posta Romana plata ramburs. Pretul nu include taxele postale, acestea vor fi platite de catre cumparator.

03.10|22:08

0
Preţ15 LEIBratari diverse modeleFemei | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 14 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

- Bratara verde deschis cu albastru 15 lei - Bratara rosie 10 lei - Bratara din margele kaki 15 lei Trimit si prin posta, va rog sa ma contactati pentru mai multe detalii si poze. Ofer reduceri sau transport gratuit la comandarea mai multor produse. Vizualizati si celelalte anunturi, multumesc!

18.12|18:32

0
Preţ28 LEIColierbratara vintageBrățări | femei | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 12 minuteDistri

lajumate.ro

Se vinde un colier argintiu din margele din sticla (avand lungimea maxima de 47 cm) si o bratara superba (strasuri pe pasla cu inchizatoare magnetica, avand lungimea de 19cm). Ambele sunt vechi, pastrate in conditii f bune. Pretul este pt amandoua, Nu se vand separat. Livrare - posta romana ramburs. Pretul nu include taxele postale, acestea vor fi platite de cumparator.

11.06|12:38

0
Preţ15 LEI2 bratari vechi - model specialFemei | utilizatBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 35 minuteDist

lajumate.ro

2 bratari vechi (perioada anilor 80), cupru argintat (pe alocuri se poate vedea culoarea cuprului), avand dimensiunile de: 24 cm lungimea maxima si circa 4mm grosime lantul - bratara cu pasari; 19.5cm lungimea maxima si circa 8mm grosimea lantului - cealalta bratara. Pretul este pt amandoua. Suma minima pentru care expediez colete este de 20 lei. Livrare: Posta Romana plata ramburs. Pretul nu include taxele postale, acestea vor fi platite de cumparator.

23.04|04:26

0
Preţ40 LEIGablonț-bratara Dana metalBrățări | femei | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 2 minuteDistr

lajumate.ro

Bratara din metal cu zale gravate cu imagini caracteristice Frantei.Zalele au o lungime de 15 cm și brățara in întregime 22-22,5 cm cu închidere reglabilă.

03.05|14:06

0
Preţ200 LEIBratara Swarovski Candy LiliacBrățări | femei | nou | negociabilBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 2 minute

lajumate.ro

27.06|09:45

0
Preţ44 LEIBratara argint damaBrățări | femeiBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 3 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

25.02|16:48

0
Preţ190 LEIBratara masiva din Agate alb - negru – BR274Brățări | femei | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 2 minute

lajumate.ro

Bratara eleganta din pietre mari superbe (40 x 23 x 10 mm) de Agate masive fatetate, culoare negru-alb, insirate pe elastic rezistent. Daca anumite pietre ne cheama, inseamna ca ele ne pot ajuta energetic pe niste probleme stringente noua ! Lungime bratara – 18 cm Cod: BR274 Fiecare bijuterie este expediata intr-un elegant saculet organza cadou si are eticheta. Nota: La cerere se pot realiza si cercei asortati.

06.05|11:24

0
Preţ130 LEIBratara/Colier din Howlite colorat inima – BR183Brățări | femei | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 11 minute

lajumate.ro

Bratara vesela din Howlite colorat lucrat cu argint (Ag 925), pe snur de otel invelit in nailon. Bijuteria poate fi si un colier extra - lung, dupa preferinta. Lungime colier: 71 cm Cod: BR183 Fiecare bijuterie este expediata intr-un elegant saculet organza cadou si are eticheta.

25.05|12:11

0
Preţ60 LEIRochie MangoFemei | mărimea 36 sau S | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 16 minuteDistribui

lajumate.ro

Rochie Mango, noua, marimea S. Nu schimb

02.05|18:22

0
Preţ40 LEIPantofi cu tocFemei | mărimea 36 | utilizatBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 2 minuteDistribui

lajumate.ro

Pantofi cu toc, purtati o data, toc 9cm, fara defecte. Marime 36.Nu accept schimburi

02.08|16:20

0
Preţ150 LEIGecuta Forever 21Femei | mărimea 36 sau SBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 13 minuteDistribui

lajumate.ro

Purtata de 2-3 ori ! Nu are defecte! Predare personala Bucuresti

04.04|10:46

0
Preţ180 LEIî ncalțaminteFemei | mărimea 37 | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 8 minuteDistribui

lajumate.ro

Incaltaminte pe stoc! Nike alb:36,37,38,38,39,39,40 Nike rosu:36,37,37,38,38,39,39,40 Adidas negru:36,37,37,38,38,39,39,40 Adidas rosu:36,37,37,38,38,39,39,40 Tommy: 36,37,37,38,38,39,39,40

15.04|13:10

0
Preţ200 LEIAdidasi Adidas NoiFemei | mărimea 36 | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 2 minuteDistribui

lajumate.ro

Vând adidasi originali noi Adidas ,mărimea 36jumate

24.06|15:12

0
Preţ20 LEIPiercing Nas Din Argint Rose, A4S37467FemeiBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 2 minuteDistribui

lajumate.ro

Piercing nas din Argint, Rotund cu cristale din Zirconiu Light Rose MaterialArgint 925 cu Zirconiu Peliculă anticorozivă, Este tratat cu pelicula anticoroziva, pentru a preveni oxidarea si pentru a-si pastra stralucirea in timp. Greutate argint 0.05 g Dimensiuni1.5 mm x 1.5 mm Numărul de Cristale Zirconiu : 1 Fara continut de nichel, cadmiu sau plumb, in conformitate cu legislatia Europeana, Americana si Internationala Peste 500 de modele si culori Cercei-Inele-Coliere-Inele de picior-Piercing de Nas Transport Gratuit prin curier rapid la comenzi de minim 60 Lei

24.06|20:32

0
Preţ30 LEIColier doua anotimpuriColiere | femei | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 9 minuteDistribui

lajumate.ro

Set colier și cercei realizat din mărgele decorative din sticla, de 8 mm și 4 mm. Lungime colier: 48 cm Diametru cercei: 1,2 cm Setul verde îl recomand pentru primăvară-vară, iar pe cel cărămiziu pentru toamnă-iarnă. La achiziționarea ambelor seturi, prețul total scade la 50 lei.

27.12|05:57

0
Preţ55 LEIColier rustic din jaspColiere | femei | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 5 minuteDistribui

lajumate.ro

Set colier și cercei confecționat din sfere de jasp reconstituit de 10 mm, cu elemente de spațiere din lemn. Lungime colier: 48 cm

25.02|06:13

0
Preţ600 LEIGhete Dr Martens/ Vetements White 36FemeiBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 11 minuteDistribui

lajumate.ro

Ghete piele Dr MartensVetements White - masura 36 Transport curier 20 ron, posta 15 ron

24.01|17:47

0
Preţ220 LEIInel din argint unicatInele | femei | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 10 minuteDistribui

lajumate.ro

Inel din argint unicat cu pietre naturale măsură 17 mm sau 57 mm

10.04|22:58

0
Preţ500 LEIBratara din argint cu agat Brazilian.FemeiBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 2 minuteDistribui