Preţ25 LEIHanorace unisex marimi xl la pret afisat bucUnisexmărimea 46-48 sau XLnouCampina, PrahovaAcum 54 minute - căutare îmbrăcăminte, pantofi, accesorii la cerere

• >> Următoarea

0
Preţ1. 000 LEIRochie de mireasa, ivory, nr. 46, model 2019Femei | mărimea 46-48 sau XLCampina, PrahovaAcum 2 minute

lajumate.ro

Vând rochie de mireasă în stil A, material tafta in partea de jos, de culoare ivory, marimea 46. Talia este marcată cu o broderie delicată cu perle mici. Sistemul de închidere este un fermoar mascat de panglica de prindere a corsetului. Poate fi purtată fără crinolină. Rochia a fost purtată o singură dată și este în stare impecabilă.

17.01|05:51

0
Preţ90 LEIInel masonic past master MVTInele | unisex | nou | negociabilPloiesti, PrahovaAcum 9 minute

lajumate.ro

13.03|08:38

0
Preţ25 LEIBluza asimetrica by Razvan CiobanuPloiesti, PrahovaAcum 15 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Vand bluza asimetrica culoare negru marca Precious by Razvan Ciobanu.

14.07|21:33

0
Preţ90 LEIGhiozdan LamonzaGenți-poșete-trollere | unisex | utilizat | negociabilPloiesti, PrahovaAcum 3 minute

lajumate.ro

Vand ghiozdan Lamonza in stare foarte buna.

24.04|09:06

0
Preţ25 LEICaseta metalica pentru bijuteriiFemeiPloiesti, PrahovaAcum 49 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Vand casetă pentru bijuterii, argintie, realizata din metal in foma de inima si relief cu motive florale, trandafiri. Caseta este realizata din metal inoxidabil. Aceasta caseta reprezinta un mod ideal pentru pastarea bijuteriilor. Caseta este prevazuta in interior cu catifea neagra Pretul este 25 lei. TRIMIT SI IN TARA.

23.06|11:10

0
Preţ25 LEILant suzeta personalizatBrățări | unisex | nouTimisoara, TimisAcum 3 minuteDistribuie anunț

lajumate.ro

lant suzeta personalizat cu nume ,data nașterii clips plastic rezistent,figurine de lemn colorare și vesele.predare în timisoara trimit colet doar cu plata de transport în cont.25 lei bucata

15.04|16:20

0
Preţ25 LEIBratara veche marocana (2)Brățări | unisex | utilizatBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 2 minute

lajumate.ro

Bratara marocana placata cu argint, veche, avand 6.7 cm diametrul interior. Model deosebit. Livrare: Posta Romana plata ramburs. Pretul nu include taxele postale, acestea vor fi platite de cumparator.

06.04|11:35

1
Preţ25 LEICap manechin plastic dama și barbatUnisexBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 59 minuteDistribuie

lajumate.ro

Telef 0763.988.288 Cap manechin plastic dama și barbat pret 25 lei bucata Manechin cu suport 120 lei bucata Umerase cleme 1 leu bucata

17.03|04:17

0
Preţ25 LEIVand Tricou Copii 9-10 aniUnisex | nou | negociabilRamnicu Valcea, ValceaAcum 9 minuteDistr

lajumate.ro

Vând tricou Copii 9-10 ani Nu trimit în afară județului Nici in judet prin curier Detalii sms sau mesaj in privat pe whatsapp la 0748892650

03.06|21:31

0
Preţ25 LEIBluza trening Kappa XXL verdeUnisexCluj-Napoca, ClujAcum 14 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

vand o bluza sport de culoare verde neon, stare foarte buna, marime XXL, marca Kappa, foarte frumoasa,comoda si moderna, fermoar in fata, 2 buzunare in fata, la umeri are 51cm, lungime 77cm, circumferinta 120cm, maneca are 69cm lu ngime, materialul nu mai cedeaza

22.09|11:56

0
Preţ25 LEILant lanturi medalion pandantiv dragon anime punk giantColiere | unisex | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 3 minute

lajumate.ro

Pterozaurul a fost o reptila de prada care a trait in urma cu 70 de milioane de ani si care semana teroare printre puii dinozaurilor terestri sau chiar printre dinozaurii de dimensiuni mai mici. Imensul carnivor zburator avea dimensiunile unui avion mic. Anvergura aripilor sale era de 11 metri si, avand in vedere acest aspect, a fost una dintre cele mai mari creaturi zburatoare care au trait, vreodata, pe Terra. Dimensiune pandantiv: 4,5 x 4.2 cm Dimensiune lant ( metalic ) : 50 cm Compozitie material: aliaj de zinc (material rezistent si de calitate) Culoare: argintiu & auriu Stare produs: NOU Pozele sunt 100% autentice ale produsului pus in vanzare. Predarea produsului se poate face: - la Piata Unirii sau Piata Victoriei; - la o alta locatie stabilita de comun acord; - prin Posta Romana in toata tara ( + 12 lei ) - prin Urgent Cargus ( + 18 lei ) * REDUCERE 5 LEI la transport daca efectuati plata in avans (in cont bancar sau prin Revolut)

31.07|08:54

0
Preţ80 LEITricouri si Hanorace personalizateUnisexBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 6 minuteDistribuie a

lajumate.ro

07.09|21:15

0
Preţ139 LEITrening Nike bumbac- merge si unisexUnisex | mărimea 36 sau S | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 6 minute

lajumate.ro

Trening Nike bumbac- merge si unisex va aștept în privat pentru mai multe detalii/mesaj

07.03|17:19

0
Preţ95 LEIHalat baie unisex cu gluga din prosopUnisex | mărimea 42-44 sau L | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 4 minute

lajumate.ro

Vand halat baie cu gluga din prosop bumbac Halatul de baie cu gluga, bleumarin este masura L si are o lungime de 107 cm Halatul unisex bun DE FACUT CADOU UNEI PERSOANE DRAGI, in aceasta perioada a SARBATORILOR si nu numai, ci este bun de facut cadou in orice moment al zilei!

06.04|10:35

0
Preţ79 LEITricou Unisex S Van Gogh MuseumUnisex | mărimea 36 sau S | utilizatBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 21 minute

lajumate.ro

Marime S. Achizitionat de la Van Gogh Museum din Amsterdam. Il vand deoarce nu a mai fost purtat de foarte mult timp, este in stare excelenta. Predare personala in Bucuresti.

20.05|16:45

0
Preţ500 LEIAdidasi unisex Calvin Klein originaliUnisex | mărimea 41 | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 5 minute

lajumate.ro

Vand adidasi unisex Calvin Klein originali,marimea 40 dar se potrivesc la un 41 .Predau numai personal.

28.07|15:31

0
Preţ220 LEITreninguri unisex, bumbac grosUnisex | mărimea 36 sau S | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 3 minute

lajumate.ro

Treninguri unisex, bumbac gros, vatuit, sigla cusuta! Pe stoc!!! Rosu:S,S,S,M,L,L,L,XL,XL,XL Gri:S,S,L,XL,XL Bej:S,S,S, M,M,M,M,L,L,L,L,XL,XL,XL,XL 220 lei pt Ultimele bucăți ‼️

30.10|14:23

0
Preţ155 LEITrening unisexUnisex | mărimea 36 sau S | nouBraila, BrailaAcum 13 minuteDistribuie anunțu

lajumate.ro

Trening Hugo unisex Calitate (silon cu scuba) Rosu: S, , L, XL, XXL

31.03|15:31

1
Preţ149 LEITrening unisexUnisex | nouCraiova, DoljAcum 7 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Trening unisex Se livrează prin curier 25 lei Avem mai multe modele si culori

06.03|12:33

0
Preţ70 LEITricouri unisexUnisex | nouTimisoara, TimisAcum 28 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

29.07|23:02

0
Preţ60 LEIKerastase Bain Ultra Violet- Super pretCosmeticePloiesti, PrahovaAcum 2 minuteDistribuie an

lajumate.ro

Sampon Kerastase Bain Ultra Violet 250 ml- nou, doar sigiliul este desfăcut puțin.

17.07|10:53

1
Preţ400 LEIPalarie neagra unisexCăciuli-pălării | unisex | nouDrobeta Turnu Severin, MehedintiAcum 36 minute

lajumate.ro

Palarie unisex pentru adulti Culoare: neagra; Material: bumbac Stare: noua, nefolosita

08.05|02:27

0
Lichidare stocbaschetiNr 40-42-43 noi la pret afișat perechea50 leiNou, fara etichetaCampina - Azi la 18: 53 Salvează ca favorit

olx.ro

24.02|21:01

0
Preţ280 LEICeas unisex AdidasCeasuri | unisex | utilizat | negociabilBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 20 minute

lajumate.ro

Vând ceas UNISEX Adidas, a fost purtat o singura data. Este în perfecta stare atât estetic cât și funcțional, geamul nu prezintă nici o zgârieturi, închiderea are câteva urme fine se poate vedea în poza.

27.12|17:30

1
Preţ50 LEIVerighetă unisex culoare silver cu model diametru 22 mmInele | unisex | nouArad, AradAcum 16 minute

lajumate.ro

Vând Verighetă unisex culoare silver cu model, diametru 22 mm(2,2 cm), preț 50 lei.

26.11|15:13

0
Preţ100 LEIBratara veche din argint, unisexBrățări | unisex | utilizatBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 4 minute

lajumate.ro

Bratara veche, marcata, argint 800, reglabila pe mana, cca 15 gr Livrarea: Posta Romana plata ramburs. Pretul nu include taxele postale, acestea vor fi platite de cumparator.

24.04|08:50

0
Preţ150 LEIGeaca piele intoarsa unisex, nouaUnisex | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 4 minuteDistri

lajumate.ro

Absolut noua, captusita, masura 46, culoare maro. Pretul.este pomana !

26.08|22:58

3
Preţ150 LEIPE STOC! Set unisex Lant cu Bratara model Snake ( Sarpe )Seturi | unisex | nouArad, AradAcum 16 minute

lajumate.ro

Set unisex Lant cu Bratara model Snake ( Sarpe ) din material inoxidabil Gold Stainless Steel Fileld 18 K.

02.02|16:43

0
Preţ40 LEICeas unisex Caritear, Japan mvt. , functionalCeasuri | unisex | utilizatBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 3 minute

lajumate.ro

Vechi, pastrat in conditii bune de aspect, componenta si functionare, carcasa si bratara aurite prin electroplacare, bratara extra large, carcasa diametru 32,2mm, geam mineral nezgariat. Pretul de achizitie a fost considerabil mai mare. Livrarea: Posta Romana plata ramburs. Pretul nu include taxele postale, acestea vor fi platite de cumparator.

31.03|00:42

0
Preţ100 LEISuperb ceas unisex diesel 5bar model dz5110UnisexBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 10 minuteD

lajumate.ro

Superb ceas unisex DIESEL 5bar model DZ5110, functional Cu singurul defect de a avea o mica ciobitura pe interiorul geamului mineral si care nu afecteaza functionarea sau vizibilitatea si nici aspectul, ceasul prezentat spre vanzare este echipat cu un mecanism japonez Miyota, are fereastra cu data in dreptul orei 6, insemnele brandului pe cadran, coronita si capac spate. Curea piele originala, lata de 24mm. Carcasa are dimensiunile 39mm cu 11mm grosime. Pretul de achizitie a fost considerabil mai mareconsultati catalog DIESEL model DZ5110. Livrare: Posta Romana plata ramburs. Pretul nu include taxele postale, acestea vor fi platite de cumparator.

19.02|23:16

0
Preţ110 LEIGhete Sport UnisexUnisex | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 3 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

23.09|15:25

0
Preţ139 LEIBluze unisex și treninguri cuplu!Unisex | nouRamnicu Valcea, ValceaAcum 2 minuteDistribuie

lajumate.ro

Bluze unisex, S, M, L, XL, XXL la 79 lei și treninguri cuplu S--XXL la 139lei, livram oriunde în tara prin curier 20 lei!

16.12|22:11

0
Preţ35 LEIColier unisex (2)Unisex | utilizatBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 19 minuteDistribuie anunțu

lajumate.ro

Colier vechi din os cu cateva margele maron din lemn, mult mai frumos in realitate, 53 cm lungime. Livrarea: Posta Romana plata ramburs. Pretul nu include taxele postale, acestea vor fi platite de cumparator.

19.02|23:16

0
Preţ30 LEIBratara naruto anime dama barbati unisex piele fashionUnisex | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 17 minute

lajumate.ro

Lungime: 20 cm Latime: 2 cm Culoare: ca in imagini Stare produs: NOU Pozele sunt 100% autentice ale produsului pus in vanzare. Predarea produsului se poate face: - la Piata Unirii sau Piata Victoriei; - la o alta locatie stabilita de comun acord; - prin Posta Romana in toata tara ( + 12 lei ) - prin Curier ( + 18 lei ) * REDUCERE 5 LEI la transport daca efectuati plata in avans (in cont bancar sau prin Revolut)

14.03|07:17

0
Preţ50 LEICeas unisex ESPRIT Quartz Analog Day DateCeasuri | unisex | utilizatBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 33 minute

lajumate.ro

Marca ESPRIT, model nr. ES 105622, 16mm între anse, carcasă oțel inoxidabil, groasă de 11mm și cu diametrul de 40mm, bezel ivoriu staționar, cristal mineral, mecanism quartz, baterie în uz, curea textilă cu bride și cataramă din inox. Coronița are două trepte de setare, subcadranele sunt funcționale. Prețul a fost considerabil mai mare la achiziție. Prețul nu include taxele poștale.

14.06|04:13

0
Preţ400 LEIFular Fendi unisexUnisexBrasov, BrasovAcum 8 minuteDistribuie anunțulS

lajumate.ro

Fular Fendi autentic unisex Material: 100% lana Culoare: Rosu-Negru Produs impecabil!

09.12|09:40

0
Preţ150 LEIAdidași unisexUnisex | nouBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 7 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Mărimi de la 36 la 44 Livrare prin curier oriunde în tara, 18 lei transport

18.06|09:21

0
Preţ11 LEISapca RAP unisexUnisexBucuresti, Bucuresti-IlfovAcum 3 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Pretul NU contine TVA Şapcă unisex - 100 % bumbac cozoroc plat - panel frontal cu 5 sau 6 întărit Oferim servicii complete si complexe de personalizare #comunitateatricourilor

18.06|09:21

0
Preţ139 LEITreninguri noi unisex!Unisex | nouRamnicu Valcea, ValceaAcum 3 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

S,M, L, XL, XXL, livram oriunde în tara prin curier!

27.12|22:30

0
Preţ130 LEIHanorac unisex H& MUnisex | nou | negociabilGalati, GalatiAcum 3 minuteDistribuie anunț

lajumate.ro

Vând hanorac din H&M, purtat odata, mărimea S, (tin să menționez faptul că eu port L dar mie îmi venea S) PREȚUL ESTE NEGOCIABIL Aștept mesaj aici sau Puteți suna la numărul 0749556105 sau 0757538048 Pe Instagram dcristina27 pe Messenger la Cristina David

29.07|10:38

0
Preţ150 LEIAdidasi unisex FilaUnisexBotosani, BotosaniAcum 9 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Adidasi in stare foarte buna purtati o singura data!

28.09|15:47

0
Livrare cu verificarePreţ25 LEIAdidasi unisex negriUnisex

lajumate.ro

13.02|12:10

0
Preţ85 LEIRochie, M& S, nouăFemei | mărimea 46-48 sau XL | nou | negociabilPloiesti, PrahovaAcum 12 minute

lajumate.ro

29.02|14:27

0
Preţ50 LEIRochie YessicaFemei | mărimea 36 sau S | utilizatPloiesti, PrahovaAcum 8 minuteDistribuie a

lajumate.ro

Rochie Yessica, poliester ,neagra cu volane, mărime 38, stare foarte buna purtată doar o data.

31.07|15:09

0
Preţ250 LEIRochie elegantăFemei | mărimea 36 sau S | nouPloiesti, PrahovaAcum 2 minuteDistribuie anun

lajumate.ro

Vând rochie de ocazie. -Mărimea 36 (S). -Purtată o singură dată (banchet, iunie 2022- 4h) -Achiziționată anul acesta din IDM Basarab București. -Culoarea roșie, material tulle, 100% poliester, cordon cu pietricele în talie, detașabil. -Fabricată în România. -Modelul din fotografie are 1.58 m, cu pantofi cu tocul de 5 cm. -Livrare prin curier (achitată de client)

28.10|18:42

0
Preţ60 LEIPantofi PrimarkFemei | mărimea 35 | nouPloiesti, PrahovaAcum 7 minuteDistribuie anunțul

lajumate.ro

Pantofi Primark roșii, noi , mărime 35 , 22 cm in interior.

14.04|09:17

0
Preţ130 LEIBocanci de armata maroBărbați | mărimea 42 | nouPloiesti, PrahovaAcum 7 minuteDistribuie a

lajumate.ro

Bocanci de iarnă noi marimea 27.5(42.5) noi .predare doar in Ploiesti preț fix

20.11|21:49

0
Preţ25 LEIAlimentator Philips masina tuns, ras, trimmer corporalÎ ngrijire personală-aparatePloiesti, PrahovaAcum 33 minu

lajumate.ro

Vand alimentator Philips, original, model HQ-850, pentru incarcarea masinii de tuns, ras, trimmer corporal, etc. Acest alimentator are tensiunea de iesire de 8 volti si 100 mA, iar puterea este de 2W. Alimentatorul se afla intr-o stare excelenta de functionare, aspect ingrijit, acesta fiind folosit ocazional. Cablul cauciucat al acestuia este de 130 cm lungime, ceea ce permite o mai usoara manevrabilitate a aparatului dvs. Aimentatorul a fost testat si verificat Pretul este 25 lei. TRIMIT SI IN TARA.

23.06|11:46

0
Preţ150 LEIVestă tradiționalăUnisex | mărimea 36 sau S | utilizatMangalia, ConstantaAcum 2 minuteDist

lajumate.ro

Vând ilic/vestă veche din bumbac alb cu broderie neagră, în stare bună, mărimea 38/40.

18.07|14:20

0
Preţ100 LEINike flexperience rn 5Unisex | mărimea 38 | utilizatTimisoara, TimisAcum 18 minuteDistribu